Prawda jest straszniejsza
Tylko Prawda
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.09.13 20:55

POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz

(poleca )

maltretowany przez Lunę Szafarzyński stanowił widok przerażający. Jądra miał na wysokości kolan.

 
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
 
To wyznania świadka, PSL-owca, który tak opisywał tortury zadawane na UB szefowi propagandy PSL w województwie olsztyńskim, Szafarzyńskiemu, opublikowane w artykule Tomasza Grotowicza w „Naszej Polsce” z 4 sierpnia 1999 roku.
 Poniżej metody policyjnych przesłuchań z czasów panowania „Rządu Miłości” Donalda Tuska ujawnione przez Tomasza Sekielskiego w programie „Po prostu” wyemitowanym we wtorek 3 września na antenie TVP1.
„…bito rekami i pałkami po ciele – w szczególności kolanach, łokciach i pietach, a więc w miejscach, w których nie pozostawały ślady po uderzeniach; kopano w głowę i uderzano w genitalia, w tym przycinano jego jądra szufladą od biurka”

Co prawda za czasów „Luny” Brystygierowej, Szymańskiego i Humera nie było jeszcze paralizatorów, ale polewanie wodą, gaszenie papierosów na ciele i rażenie prądem stosowano bardzo często.
 A dzisiaj?

cd. na : +wirtualnapolonia.com

Julia Brystiger z domu Prajs, znana także jako Brystygier, Brystyger, Bristiger(owa), Brüstiger, Briestiger, ps. Luna, Krwawa Luna, Daria, Ksenia, Maria, ps. literacki Julia Prajs (ur. 25 listopada 1902 w Stryju, zm. 9 października 1975 w Warszawie) – funkcjonariuszka aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej, zbrodniarka stalinowska, pisarka.
Była córką żydowskiego aptekarza. W 1920 ukończyła gimnazjum we Lwowie, a w 1926 studia historyczne na lwowskim Uniwersytecie im. Jana Kazimierza, następnie kontynuowała naukę w Paryżu. W 1928 zdała egzamin pedagogiczny. Uzyskała doktorat z dziedziny filozofii Uniwersytetu Jana Kazimierza we Lwowie. W latach 1928–1929 pracowała jako nauczycielka historii w gimnazjum C. Epsteina w Wilnie i w żydowskim seminarium nauczycielskim Towarzystwa Kulturalno-Oświatowego „Tarbut”. 
 
Była córką żydowskiego aptekarza. 

 
3771 odsłon  średnio 4,4 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Luna Brystygier, tortury, Szafarzyński, Grotowicz, Nasza Polska.
Re: POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz 
MatiRani, 2013.09.13 o 20:55
Charakterystyczny jest typ instrukcji wydawany przez nią funkcjonariuszom na odprawach: W istocie cała polska inteligencja jest przeciwna systemowi komunistycznemu i właściwie nie ma szans na jej reedukację. Pozostaje więc jej zlikwidowanie. Ponieważ jednak nie można zrobić błędu, jaki uczyniono w Rosji po rewolucji w 1917, eksterminując inteligencję i w ten sposób opóźniając rozwój gospodarczy kraju, należy wytworzyć taki system nacisków i terroru, aby przedstawiciele inteligencji nie ważyli się być czynni politycznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz 
MatiRani, 2013.09.13 o 23:32
Przy okazji przypomne, jak to Brystygierowa w rozmowie z Bierutem walnela, ze ma setki "swoich" na seminariach duchownych...
Setki dzisiejszych szych koscielnych, zajmujacych sie pedofilia, dupceniem z kim sie da bo wszak im dla Kosciola gorzej tym dla pasoZydów lepiej.
CBDU
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz 
Piotr Świtecki, 2013.09.14 o 13:38
Na mój gust, takie opisy są po prostu obsceniczne.

Pewnych rzeczy i tak się nie pojmie bez ich doświadczenia. Więcej wtedy mówi auzja, niż rzygliwy, naturalistyczny obraz. I nie odstrasza wrażliwszych osób.

A o tym, że ojciec Brystygierowej był żydem (albo nawet Żydem) mógł Pan napisać bez tego całego niesmacznego pretekstu :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz 
MatiRani, 2013.09.15 o 02:14
Tak sie Pan brzydzi okrutnosci popelnianych przez zydowskich siepaczy na Polakach?
To jeszcze przypomne o biciu palkami w posladki do takiego stanu zniszczenia tkanek, ze po paru tygodniach mieso odpadalo od kosci.
Albo o grzebaniu olówkiem w uchu przesluchiwanego Polaka z AK przez zydowskiego oficera z NKWD - nazywal sie Kozak, kolagi ojciec, gluchy na to ucho, wyniszczony i znerwicowany az do przedwczesnej smierci.

Dlaczego PAN oslania Zydów?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Ideologia, Szanowni, jest podstawa wszelkiego dzialania. (9 odp.)
Ideologia w znaczeniu socjocybernetycznym to systemy norm społecznych wytyczające zasadnicze cele działań społeczeństwa jako systemu autonomicznego. Podstawą skutecznego sterowania społecznego jest wybór odpowiedniej ideologii (w znaczeniu socjocybernetycznym).
Mały sabotaż – podstawowa metoda Werwolf-u (1 odp.)
Zwracam uwagę ( pisze autor ) że metody opisane przeze mnie na stronach www.werwolfcompl.blogspot.c były stosowane na Polakach – i są nadal – od ponad 300 lat.
Zamknij drzwi (11 odp.)
Ludzie nie mają odwagi powiedzieć słowa na „ż” w negatywnym świetle
Pamiętajmy o Sabrze i Shatili (16 odp.)
Masakra Było to 28 lat temu – 16 września 1982 roku (artykuł z 2010 roku/a303). Masakra tak straszna, że ludzie, którzy o niej wiedzą, nie mogą jej zapomnieć. Zdjęcia są makabrycznym przypomnieniem – zwęglone, bezgłowe, nieprzyzwoicie zbezczeszczone zwłoki, zapach gnijącego mięsa, jeszcze tak obrzydliwe dla tych, którzy pamiętają ją, jak kiedy wzbraniali się przed nią te wszystkie lata temu.
POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz (5 odp.)
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
Syria: Generał Dominque Delawarde wątpi (9 odp.)
Francuski generał wywiadu, Dominque ( Dominik ) Delawarde, były szef biura paryskiego wywiadu i wojny elektronicznej, wielokrotnie przebywający na placówkach Bliskiego Wschodu, w ONZ i w USA kategorycznie zaprzecza, ze atak bronią chemiczną w Gucie pod Damaszkiem byłby spowodowany przez siły rządowe Syrii.
więcej…