Prawda jest straszniejsza
Tylko Prawda
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.10.09 19:29

Zamknij drzwi

(poleca )

Komunizm i socjalizm = produkt żydowski

 
Ludzie nie mają odwagi powiedzieć słowa na „ż” w negatywnym świetle
 
+wolna-polska.pl

A banany wciąż znikają

Dlaczego ludzie wciąż nie potrafią dostrzec, że ten wielki 800-funtowy goryl grasuje im po salonie? Czują goryle g..o, cały czas brodzą w nim, banany bezustannie gdzieś znikają, ale ze względu na programowanie polityczną poprawnością zostali tak mocno uwarunkowani, aby nie być anty-gorylowscy, że pozostają w stanie umyślnej niewiedzy na temat tej owłosionej bestii, jaka rujnuje ich życie.

Objawy a Przyczyna

Państwo policyjne, skorumpowany rząd, zabieranie dzieci przez państwo, kręgi pedofilskie, obozy FEMA, szczepienia, wspólny interes, hiperinflacja, kryzys żywnościowy, manipulacje pogodą, chemtrails, ludobójstwo w zwolnionym tempie….. ad infinitum.

Wszystko to oczywiście warte jest powszechnego nagłaśniania, ale są tylko objawy większego obrazu. Dopóki nie wejdziemy w analizę przyczyny problemu, nigdy nie będziemy mogli rozwiązać ani tych, ani wielu innych zagadnień.

No to jaka jest przyczyna?

Zawiera się ono w jednym słowie: ŻYDZI, to żydzi napędzani przez ich szatańskie doktryny, jak:

• Talmud Babiloński

• Tora (Stary Testament)

• Kabała (Zohar)

• Protokoły Mędrców Syjonu 
 
Zamknij drzwi. Trzeba zamknąć drzwi.
Uchhhhhhh…jak tu zimno. Musimy zamknąć drzwi, bo mamy tu już deszcz i wiatr.
No to dajmy jeszcze dodatkowe uszczelki. Ale dlaczego nie możemy po prostu zamknąć drzwi? 

 
3673 odsłony  średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Żydzi, pasożydzi, zło, tragedia ludzkosci, krzywda, Polacy, Naród, historia.
Re: Zamknij drzwi 
MatiRani, 2013.10.09 o 22:12
przy okazji tematu smutnego-

W wieku 93 lat zmarł jeden z religijnych liderów Żydów sefardyjskich Owadia Josef.W ostatnim czasie rabin kilkakrotnie trafiał do szpitala z powodu pogarszającego się stanu zdrowia. Owadia Josef był ultraortodoksyjnym, specjalizującym się w Talmudzie rabinem, znawcą Halachy. W latach 1973-1983 Owadia Josef był sefardyjskim naczelnym rabinem Izraela. W ostatnim czasie Owadia Josef był uznawany za przywódcę duchowego partii Szas.

Naturalnie, My, „Goje”, ów rabina bardzo dobrze zapamiętamy z przytoczonych poniżej cytatów. Człowiek ten przeszedł do historii jako talmudyczny fanatyk, skrajny rasista, szowinista, wręcz psychopata. Innymi słowy ucieleśniał wszystkie te cechy, jakie gniazdko międzynarodowych kryminalistów pod nazwą izrahelle sobą reprezentuje. I żeby nie być gołosłownymi, warto na pamiątkę po powyższym piekłoszczyku przytoczyć kilka jego talmudycznych myśli wprost z polskojęzycznej rzepy:

– Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie – powiedział Josef podczas wystąpienia w synagodze. – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie – podkreślił. Potem porównał nie-Żydów do zwierząt pociągowych.

– Tak jak każda osoba goje muszą oczywiście umrzeć, ale Bóg daje im długowieczność – stwierdził 90-letni Owadia Josef. Dlaczego? – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
Piotr Świtecki, 2013.10.09 o 23:21
Tu są linki, jakby ktoś pytał o źródła: +www.rp.pl +www.wprost.pl
Słyszałem opinię, że te wypowiedzi zostały przytoczone przez izraelską gazetę (teraz niech linku poszuka ktoś inny;) jako kuriozum, z niej dopiero poszły w świat.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
Adam39, 2013.10.09 o 23:03
Mati, potrzebny ten artykuł.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
MatiRani, 2013.10.10 o 00:41
Mufti podal powyzej.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
Adam39, 2013.10.10 o 01:18
W podanym artykule jest wypowiedź człowieka z Ligi przeciwko Zniesławieniu: "To bardzo niepokojące, gdy religijny przywódca, w szczególności rabin, naucza nienawiści i dzieli ludzi – wtórował mu Abraham Foxman z Ligi przeciwko Zniesławieniu."
A czy czasami ta organizacja nie działa antypolsko, domagając się odszkodowań za mienie żydowskie, mimo że już w PRLu zostało spłacone?
Ciekawe dlaczego potępiają wypowiedzi tego rabina?
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
MatiRani, 2013.10.10 o 02:47
Analizujac makro, bez wchodzenia w zaciemniajace obraz szczególy, to pasoZydzi robia geszefty na czym sie da. Wydaje mi sie, ze my Polacy, nie jestesmy az tak bardzo przez nich specjalnie wybrani do wykorzystania-odstrzalu-zlupienia.
Tyle ze: raz ze sie dajemy a dwa ze to jasno widzimy ( przynajmniej niektórzy z nas, Polaków, to widza ).
Wracjac wiec do makro, to pasoZydzi lupia nie tylko wszystkich obcych ale i siebie samych. Tu Adamie, bez ksiazki Kevina McDonalda o ich plemiennej mentalnosci ani rusz. Troche pisze o tym i nasz Koneczny, ale, jak i u Pajaka, nie jest to tak jasne ni oczywiste jak u MacDonalda. Oszukanie jednego pasoZyda przez drugiengo pasoZyda jest normalne, zrozumiale, lekko tylko potepiane ( bo gupi sie dal oszukac madrzejszemu a mógl uwazac ) i albo sie zapomina-rozchodzi po kosciach albo u rabina sie dochodzi do jakiejs tam ugody z mniejsza strata dla poszkodowanego... ale zawsze z zyskiem dla cwanego.

Teraz dochodzimy do ADLu - na pewno zgadzaja sie w 100% z tym, ze goje to zwierzeta w ludzkopodobnej skórze i jak moga nas tlamsza i wykorzystuja. Natomiast jak moga unikaja sytuacji dla pasoZydoswta szkodliwych. I tu, slowa rabina tylko dopóki tajne sa koszerne i prawdziwe. Sytuacje zmienia diametralnie ich publiczne powtarzanie i to jeszcze w massmeNdiach dostepnych dla gojów. Trzeba wiec zrecznie gojom ( w koncu i tak prawie bezmyslnym ) pokazac, ze to nie linia paozytnicza oficjalna, tylko jakis tam wybryk, zle jeszcze zrozumiany, starego rabina... na pozór i dla sprawy.
Pasozyd nie jest winny niczego w stosunku do nie-ludzi i karze podlega TYLKO I WYLACZNIE gdy jego postepowanie zostanie wykryte i MOZE pasoZydom zaszkodzic.

Mam nadzieje ze odpowiedzialem na pytanie
serdecznie
MR
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
Adam39, 2013.10.10 o 11:38
Mati dziękuję. Odpowiedziałeś bardzo zrozumiale o oficjalnych i zdarzających się potępieniach żydów w stosunku do niektórych innych żydów. Czyli wszystko jest cacy dopóki goje nie wiedzą co robią i myślą ci "wybrańcy".
Pozdrawiam
P.S.
Mam dwie pozycje Kevina MacDonald'a:
"Fenomen żydowski" i bardzo obszerną "Kulturę krytyki".
Problem mam z przeczytaniem tych książek. Ciągły brak czasu związany przede wszystkim z dużym remontem domu i zmęczeniem a czasami ze zdrowiem i wizytami u specjalistów, tak że ledwie starcza czasu i chęci na poczytanie interesujących rzeczy w internecie (co traktuję jako odpoczynek od pracy fizycznej) i z stąd moje często lakoniczne odpowiedzi i zapytania.
Jeszcze raz dobrego
AN
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
Piotr Świtecki, 2013.10.10 o 11:43
"Fenomen żydowski" u mnie też leży na stercie książek z tabliczką "do przeczytania" ;-)
Natomiast "Kultura krytyki" to książka, przy której prezentowany przez niektórych tzw. Prawdziwych Polaków "antysemityzm" to zabawa w piaskownicy. (Można by również taki amatorski "antysemityzm" podejrzewać, że jest inspirowany agenturalnie - bo ośmieszający i dezawuujący temat, oraz przyprawiający Prawdziwkom gębę agresywnych oszołomów - co poddaję Zainteresowanym pod rozwagę.)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
MatiRani, 2013.10.10 o 15:24
Adamie, warto zaczac to czytac, bo raz ze to juz bedzie polowa sukcesu, jak mówi popularna madrosc, a dwa , ze wciaga, wiec potem pojdzie szybciej. Najlepiej polozyc na zbiorniku z woda w uchodku... ;-)
Co do zdrowia, to jestemy tym co jemy, z jedzenia robi sie nasz organizm. Jesli jeszcze nie odstawiles chemii to moze czas? Np, po dluzszej diecie brokuly-pietruszka nac-szpinak-rzodkiwka-cebula-swiezy serek znajomemu po 80tce regeneruje sie zolta plamka na dnie oka zniszczona uprzednio paleniem papierochow.
No i podjadaj Vitaral, wiatmine C, pij sok z cytryny codziennie a jak sie zakwasisz gorzala czy miachem to ciupka sodki oczyszczonej...
poz-zdrówka
M
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
Adam39, 2013.10.11 o 01:28
Mati, dziękuję za recepty. Również staram się na ile to możliwe zdrowo odżywiać. Dlatego ja mieszczuch, przeprowadziłem się na wieś.
Po poważnej operacji ratującej życie, walcząc z chorobą przez wiele lat, również poprzez stosownie diety dr Budwig,(bardzo pracochłonna i czasochłonna w wydaniu domowym), udało mi się jak na razie...
Jakiś czas temu kupując jajka ekologiczne u gospodarza, zauważyłem iż karmi kury kukurydzą i mieszankami fabrycznymi. Możliwe że z niewiedzy lub dla tego, że te jajka są na sprzedaż. Robi to wielu drobniejszych, nie mam na myśli farm przemysłowych stosujących antybiotyki i środki hormonalne - lepsza wydajność nieśna. W Polsce jak na razie nie ma żadnej pewności odnośnie kupowanej żywności lub zbóż a szczególnie kukurydzy, czy nie jest to GMO i na ile jest to chemią podparte - jest łatwiejsze w uprawie, ma większą wydajność.
Lubiąc zwierzęta, założyłem prawdziwie ekologiczny kurnik na własne potrzeby, którego zbudowanie, środków i pracy coś tam kosztowało, a obecnie przede wszystkim czasu.
A kupując zboża i niektóre okopowe, jajko wychodzi dużo mi drożej niż sklepowe, ale smak i jakość nieporównywalna. Zresztą to nie tylko moja opinia.
Lubię mięso a poznając wiedzę o przemysłowej hodowli zwierząt, jak one są utrzymywane, założyłem jeszcze hodowlę królików, również na własne potrzeby. Na dodatek mając trochę wolnej przestrzeni, gdzie rosną różne dzikie trawy i zioła, kupiłem nie duże stadko gęsi aby zmniejszyć pracochłonność koszenia. Jdnak to wszystko również pochłania czas, doszedł jeszcze remont kapitalny wnętrz mojego domu i nie wcześniej jak po jego ukończeniu wezmę się za czytanie mojej biblioteczki wcale nie małej.
Pozdrawiam
P.S.
Staram się na ile możliwe uniezależnić od marketów. Piekę własny pełnoziarnisty chleb, co prawda w automacie, ale ze zboża osobiście zmielonego na własnym urządzeniu opartym na żarnach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zamknij drzwi 
MatiRani, 2013.10.11 o 02:02
No tosmy sie z tej samej galezi urwali, uklony i serdecznosci z odleglosci!
Chleb robie sam, tez w maszynie - wlasnie sie piecze. Ryby wedze, jajka od gospodarza - po smaku widac, ze kury dobrze zywione - jak kupie u nieg kure to ma kosci jak z ivory, psom nawet nie daje, szkoda ich zebów. Jajka od kur zywionych kukurydza tez nie sa takie zle, w koncu to ziarno.. GMO jeszcze jest w powijakach.
Nalewki robie na miodzie a wino kupuje z rodzinnych winnic. Na hodowle sie nie pisze - jeszcze - ale gratuluje gospodarki i goispodarczosci - swiecisz przykladem i pociagasz innych za soba wiec bedzie lepiej.
sursum corda
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Ideologia, Szanowni, jest podstawa wszelkiego dzialania. (9 odp.)
Ideologia w znaczeniu socjocybernetycznym to systemy norm społecznych wytyczające zasadnicze cele działań społeczeństwa jako systemu autonomicznego. Podstawą skutecznego sterowania społecznego jest wybór odpowiedniej ideologii (w znaczeniu socjocybernetycznym).
Mały sabotaż – podstawowa metoda Werwolf-u (1 odp.)
Zwracam uwagę ( pisze autor ) że metody opisane przeze mnie na stronach www.werwolfcompl.blogspot.c były stosowane na Polakach – i są nadal – od ponad 300 lat.
Zamknij drzwi (11 odp.)
Ludzie nie mają odwagi powiedzieć słowa na „ż” w negatywnym świetle
Żydowscy kaci NKWD (10 odp.)
Negowanie znaczenia roli Żydów w służbie NKWD jest sprzeczne z podstawowymi faktami ustalonymi przez historyków
Pamiętajmy o Sabrze i Shatili (16 odp.)
Masakra Było to 28 lat temu – 16 września 1982 roku (artykuł z 2010 roku/a303). Masakra tak straszna, że ludzie, którzy o niej wiedzą, nie mogą jej zapomnieć. Zdjęcia są makabrycznym przypomnieniem – zwęglone, bezgłowe, nieprzyzwoicie zbezczeszczone zwłoki, zapach gnijącego mięsa, jeszcze tak obrzydliwe dla tych, którzy pamiętają ją, jak kiedy wzbraniali się przed nią te wszystkie lata temu.
POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz (5 odp.)
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
więcej…