Prawda jest straszniejsza
Tylko Prawda
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.03.20 13:19

Sfałszowano miliony sztabek złota

(poleca )

Wolfram zamiast zlota przy akceptacji rzadu USA

 
Czym zatem jest System Rezerwy Federalnej (zwany często pieszczotliwie Fed-em)? Jest to instytucja bankowa zawiadująca emisją pieniądza amerykańskiego i całkowicie go kontrolująca. Jest instytucją prywatną zarządzającą amerykańskim systemem finansowym, działającym wbrew literze Konstytucji
 
+wiadomosci.monasterujkowice.pl
....
Dzisiejsza Ameryka i cały świat nie tylko oddaliły się od Boga, lecz pogrążyły w masońskiej i talmudycznej ideologii. Wcielane przez wrogów porządku społecznego plany totalnej kontroli nad wszystkim i wszystkimi oraz dążenie do dewastacji dusz każdego człowieka, stają się wzorcem funkcjonowania instytucji rządowych i społecznych. Równie głęboka dewastacja spotkała sferę gospodarczo-kapitałową, którą masońscy ideolodzy wraz ze światowymi lichwiarzami doprowadzili do sytuacji niemal bez wyjścia: pieniądz fiducjarny stał się bezwartościowym śmieciem, jedynie tymczasowo podtrzymywanym przy życiu za pomocą różnego rodzaju tricków i interwencji, a teoretyczna możliwość powrotu do partytetu złota została przekreślona również przez wprowadzenie do obiegu fałszywych sztabek złota.
 .....
Przyjrzyjmy się teraz sylwetkom tych osób, które – przypomnijmy – w sposób niemal absolutny zawiadują systemem monetarnym w Stanach Zjednoczonych i dodajmy ich pochodzenie etniczne, a otrzymamy interesujący obrazek:

Benjamin S. Bernanke – żydowskie
Donald L. Kohn – żydowskie
Kevin M. Warsh – żydowskie (najmłodszy w historii dyrektor Fed-u, mianowany w wieku 35 lat)
Elizabeth A. Duke – w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach
Daniel Tarullo- w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach

Poprzedni dyrektorzy:
Randall S. Kroszner – żydowskie
Frederic S. Mishkin – żydowskie

Gdyby jednak dalej penetrować skład osobowy Fed-u, to oprócz pięciu dyrektorów (dzisiaj: trzech jest pochodzenia żydowskiego, do tej pory było ich pięciu, czyli 100%), mamy również dwunastu regionalnych prezydentów. Uwzględnijmy zatem i tych dyrektorów i zobaczmy jak tutaj rozkłada się ta etniczna przynależność. Otóż okazuje się, że i tutaj mamy do czynienia z nieprawdopodobną nadreprezentacją etniczno-religijną pewnej grupy, która jednak oburza się gdy próbuje się wskazywać na jej oczywiste korelacje z systemem finansowym. Dla pełnego obrazu wymieńmy zatem nazwiska prezydentów poszczególnych oddziałów i ich etniczno-religijną przynależność:

Oddział Boston: Eric S. Rosengren – żydowskie
Filadelfia: Charles I. Plosser – żydowskie
Richmond: Jeffrey M. Lacker – żydowskie
St. Louis: James B. Bullard – żydowskie
Kansas City: Thomas M. Hoenig – żydowskie
Dallas: Richard W. Fisher – żydowskie
San Francisco: Janet L. Yellen – żydowskie
Minneapolis: Narayana R. Kocherlakota – w biografii nie ujawniono – ani na stronach Banku Federalnego, ani w encyklopediach (zastąpił Gary H. Sterna – żydowskie )
Nowy Jork: William C. Dudley – goj
Cleveland: Sandra Pianalto – goj
Atlanta: Dennis P.Lockhart – goj
Chicago: Charles L. Evans – goj
..... 
 
Nie wszyscy eskimosi sa zloczyncami, ale prawie wszyscy przestepcy przeciwko ludzkosci sa eskimosami 

 
2026 odsłon  średnio 5 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: sfałszowano, sztabki, złoto, Rothschild, FED, wolfram, Chiny, NWO, Bernanke, Greenspan.
Re: Sfałszowano miliony sztabek złota 
MatiRani, 2013.03.21 o 02:37
To bardzo wazny temat. Nawet zdrajca Balcerowicz popiera powròt do parytety zlota.
Ale, jesli zloto to wolfram, jesli go nie ma u nas, jesli cale jest w rekach 17 rodzin, to co bedzie z nami?
Co bedzie z ekonomia?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Dla ciekawosci - jaka tu tresc? 
MatiRani, 2013.03.21 o 13:31
Wand aluzja pisze:
Truchlewski stworzy teorię Bydła Politycznego, które jakoby Zgubiło Polskę. Może Rżnie Głupa, jak mawiał Korwin-Mikke, bo winą za zniszczenie Polski obarcza Mięso Wyborcze, którego największymi amatorami byli Moczulski i Giertych.
W r. 1018 cesarz bizantyjski wziął do niewoli armię bułgarską, obiecując Spłacenie i rozpuszczenie do domów, ale miast Wymordować – jak to zrobił Lubomirski z dragonią królewską – OŚLEPIŁ i Wypuścił, przy czym każdy tysiąc ślepców był prowadzony przez jednego Jednookiego. POLITYCZNIE zrobili to samo Jaruzelski z Michnikiem, biorąc do NIEWOLI Solidarność i wydając 128 tysięcom nie mających spermy jerozolimskiej i 12 tysiącom nacjonalistów wariackie papiery. Po tym pozostało kierowane przez spermę jerozolimską i jej zelotów-nożowników MIĘSO WYBORCZE, które Truchlewski nazywa Bydłem Politycznym a Gajowy lemingami. Może i słusznie, bo leming nie może STRATOWAĆ Polaka a taki Bydlak Jaruzelskiego-Michnika, jak się przekonałem osobiście, to i Owszem !!!
W odpowiedzi na ten PRZEMYSŁ Wariackich Papierów dla możebnych a nie mających spermy jerozolimskiej pojechałem do Niemiec, żeby OTRUĆ Niemców Satelitarną Detekcją Złota, co sperma jerozolimska sparowała daniem Niemcom miliona ton złota z satelitarnej detekcji, które ci obiecali Prostytutom za tuskowanie Funkcjonalnej Chronologii Architektury Niemieckiej: CAŁA WŁADZA KONSTYTUANCIE. Był to bowiem kazus Lenina, któremu Cesarski Sztab Generalny KUPIŁ WŁADZĘ za 40 milionów marek.
Ponieważ prostytuty nie wywiązały się z tego to Niemcy dali 750 tys ton złota Amerykanom a 250 tys ton Anglikom, wobec czego sprawa trafiła do Izby Lordów, która ma obowiązek Rozliczenia tego. Ja osiągnąłem to, że przez ZAREJESTROWANIE tego złota przez Fed została złamana suwerenność HOLOKAUSTYCZNYCH tajnych kont izraelskich nad USA.
Jeśli Truchlewski NIE WIE, co to SDZ to jest albo prostytutą lub ma spermę jerozolimską, albo też jest Bydlakiem Politycznym do TRATOWANIA możebnych a źle urodzonych. Michnik jest dobrze urodzony, bo jest kominternowcem czyli współwłaścicielem niewolniczego folwarku żydowskiego do wykupowania USA pod hasłem: Wszyscy Żydzi są agentami kapitału stalinowsko-holokaustycznego.

no jaka?
;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Ideologia, Szanowni, jest podstawa wszelkiego dzialania. (9 odp.)
Ideologia w znaczeniu socjocybernetycznym to systemy norm społecznych wytyczające zasadnicze cele działań społeczeństwa jako systemu autonomicznego. Podstawą skutecznego sterowania społecznego jest wybór odpowiedniej ideologii (w znaczeniu socjocybernetycznym).
Mały sabotaż – podstawowa metoda Werwolf-u (1 odp.)
Zwracam uwagę ( pisze autor ) że metody opisane przeze mnie na stronach www.werwolfcompl.blogspot.c były stosowane na Polakach – i są nadal – od ponad 300 lat.
Zamknij drzwi (11 odp.)
Ludzie nie mają odwagi powiedzieć słowa na „ż” w negatywnym świetle
Żydowscy kaci NKWD (10 odp.)
Negowanie znaczenia roli Żydów w służbie NKWD jest sprzeczne z podstawowymi faktami ustalonymi przez historyków
Pamiętajmy o Sabrze i Shatili (16 odp.)
Masakra Było to 28 lat temu – 16 września 1982 roku (artykuł z 2010 roku/a303). Masakra tak straszna, że ludzie, którzy o niej wiedzą, nie mogą jej zapomnieć. Zdjęcia są makabrycznym przypomnieniem – zwęglone, bezgłowe, nieprzyzwoicie zbezczeszczone zwłoki, zapach gnijącego mięsa, jeszcze tak obrzydliwe dla tych, którzy pamiętają ją, jak kiedy wzbraniali się przed nią te wszystkie lata temu.
POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz (5 odp.)
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
więcej…