Prawda jest straszniejsza
Tylko Prawda
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.08.14 19:44

Suworow: Rosja niedługo zniknie z mapy

(poleca )

oplakany stan armii rosyjskiej.. i polskiej nie lepszy

 
poniższy artykuł nie wskazuje w ani jednym zdaniu rzeczywistych przyczyn rozkładu Rosji i degrangolandy Rosjan, czyli żydowskiej stonki jaka unicestwia ten wielki kraj i eksterminuje jego słowiańską ludność. Upadek Rosji jest skutkiem żydowskiej globalnej polityki i nie bierze się z powietrza i trzeba mieć te oczywistości na uwadze.
 
Artykuł mówi o tym, o czym mówią nasze materiały jakie ukazują się na naszych łamach od przeszło dwóch lat (wcześniej na Stop Syjonizmowi), z tym jednym wyjątkiem, że poniższy artykuł nie wskazuje w ani jednym zdaniu rzeczywistych przyczyn rozkładu Rosji i degrangolandy Rosjan, czyli żydowskiej stonki jaka unicestwia ten wielki kraj i eksterminuje jego słowiańską ludność. Upadek Rosji jest skutkiem żydowskiej globalnej polityki i nie bierze się z powietrza i trzeba mieć te oczywistości na uwadze. Niemniej jednak cieszy nas, że do „niepoprawnej politycznie” polskiej sieci przenika coraz więcej materiałów ze Wschodu poza propagandą kremlowskich żydów, którą tak sobie umiłowały tutejsze tzw. środowiska patriotyczne.


Berl Lazar i Wowan Szełomow/Putin

„Gdyby Putin rozkazał wojsku rozpocząć wojnę z Polską, to wojsko by tego rozkazu nie było w stanie wykonać” – uważa Wiktor Suworow, rosyjski pisarz, były oficer GRU.

„Reżim Putina nie ma już nic wspólnego z narodem i państwem, oprócz tego, że w sposób bezczelny okrada obywateli. Dlatego Polska nie musi się obawiać prężącej muskuły Rosji” – tak Wiktor Suworow, rosyjski pisarz i były oficer GRU, ocenia dzisiejsze możliwości Rosji. W rozmowie z Piotrem Zychowiczem w najnowszym numerze „Do Rzeczy” opowiada o postępującym rozkładzie rosyjskiej armii, która jego zdaniem „nie jest w stanie walczyć”.

W ocenie Suworowa, gdyby Putin rozkazał wojsku rozpocząć wojnę z Polską, to armia nie byłaby w stanie wykonać tego rozkazu. Zapewnia, że w rosyjskiej armii nie ma dyscypliny, więc oficerowie nie byliby w stanie „utrzymać wojska w kupie”. „Zresztą pewnie nawet nie chcieliby tego robić” – dodaje.

Przyczyn kryzysu, który gnębi Rosję jest co najmniej kilka. Suworow wymienia na przykład dysproporcję pomiędzy olbrzymim bogactwem ludzi reżimu a „permanentną, zatrważającą nędzą zwykłych Rosjan” czy konflikty na tle etnicznym. Mówi także o straszliwym pijaństwie Rosjan. „Rosjanie są bowiem wymierającym gatunkiem. Wyniszczają ich alkoholizm, choroby. W efekcie cały naród się degeneruje. Fizycznie, ale przede wszystkim mentalnie. Następuje całkowity rozkład” – ocenia autor „Lodołamacza”.

Zdaniem Suworowa, za jakiś czas na własne oczy będziemy mogli zobaczyć rozkład Rosji, która miałaby się rozpaść na „większą liczbę organizmów”. Jako przykłady, prognozujące taki scenariusz wymienia m.in. napięcia na linii Moskwa – Petersburg czy rywalizację pomiędzy Rosją a Kazaniem, stolicą Tatarstanu. „Tatarstan będzie pierwszym krajem, który odpadnie od Federacji Rosyjskiej. Druga będzie Syberia” – ocenia były oficer GRU, który w czasach ZSRS został zaocznie skazany na karę śmierci.

Dlaczego Syberia? Suworow argumentuje, że terytorium to zaczyna być coraz bardziej chińskie. „Rosjanie po prostu z Syberii masowo wyjeżdżają. Nie mają żadnego powodu, aby tam dalej mieszkać. Otoczeni są obcoplemieńcami, żyją w trudnych warunkach klimatycznych, w biedzie. Stanowią niewielki odsetek populacji…” – wylicza rosyjski pisarz i dodaje, że Syberia jest atrakcyjna dla Chińczyków, którzy uciekają przed restrykcyjną polityką jednego dziecka.

W ocenie Suworowa, „cała Rosja jest tykającą bombą” a Władimir Putin jest „ostatnim prezydentem”. Całość rozmowy z autorem „Akwarium” w najnowszym numerze tygodnika „Do Rzeczy”.

MBW 
 
Dedykuje rusofilom 

 
2833 odsłony   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Putin, armia, NWO, Polska, wojan, konflikty, uzbrojenie.
Re: Suworow: Rosja niedługo zniknie z mapy 
Piotr Świtecki, 2013.08.14 o 22:31
Można prosić o link do źródła? Z góry dziękuję, pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Suworow: Rosja niedługo zniknie z mapy 
MatiRani, 2013.08.16 o 22:30
Całość rozmowy z autorem „Akwarium” w najnowszym numerze tygodnika „Do Rzeczy”.

+wolna-polska.pl


Źródło: +www.fronda.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Ideologia, Szanowni, jest podstawa wszelkiego dzialania. (9 odp.)
Ideologia w znaczeniu socjocybernetycznym to systemy norm społecznych wytyczające zasadnicze cele działań społeczeństwa jako systemu autonomicznego. Podstawą skutecznego sterowania społecznego jest wybór odpowiedniej ideologii (w znaczeniu socjocybernetycznym).
Zamknij drzwi (11 odp.)
Ludzie nie mają odwagi powiedzieć słowa na „ż” w negatywnym świetle
Żydowscy kaci NKWD (10 odp.)
Negowanie znaczenia roli Żydów w służbie NKWD jest sprzeczne z podstawowymi faktami ustalonymi przez historyków
Pamiętajmy o Sabrze i Shatili (16 odp.)
Masakra Było to 28 lat temu – 16 września 1982 roku (artykuł z 2010 roku/a303). Masakra tak straszna, że ludzie, którzy o niej wiedzą, nie mogą jej zapomnieć. Zdjęcia są makabrycznym przypomnieniem – zwęglone, bezgłowe, nieprzyzwoicie zbezczeszczone zwłoki, zapach gnijącego mięsa, jeszcze tak obrzydliwe dla tych, którzy pamiętają ją, jak kiedy wzbraniali się przed nią te wszystkie lata temu.
POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz (5 odp.)
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
Syria: Generał Dominque Delawarde wątpi (9 odp.)
Francuski generał wywiadu, Dominque ( Dominik ) Delawarde, były szef biura paryskiego wywiadu i wojny elektronicznej, wielokrotnie przebywający na placówkach Bliskiego Wschodu, w ONZ i w USA kategorycznie zaprzecza, ze atak bronią chemiczną w Gucie pod Damaszkiem byłby spowodowany przez siły rządowe Syrii.
więcej…