Prawda jest straszniejsza
Tylko Prawda
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.02.21 02:12 03:10

POLSKA HISTORIA DLA POLAKÓW

(poleca )

PRZEDSTAWIENIE KILKU OCZYWISTOŚCI...

 
Mechanizm obronny czynników rządowo-edukacyjnych z „polskiej” strony, podsyca żydowski antypolonizm. Wymyśla się przy medialnych trąbach „polskich” sprawców mordów na Żydach, zaś głównym rodzimym bohaterem II wojny światowej nie jest żołnierz, partyzant, cywilny sabotażysta i ogólnie polski ruch oporu - ale Polak ratujący Żyda lub większą grupę Żydów.
 
+stopsyjonizmowi.wordpress.com
+larkowski.nowyekran.pl

W kręgach historycznych, politycznych i kościelnych o proweniencji niekoniecznie tradycyjnej i polskiej, sklecono pewnego rodzaju dziejowy dyktat etyczny i dokonano przyzwolenia na popełnianie zbiorowego, narodowo-rodzinnego samobójstwa w imię ratowania poszczególnych członków tzw. ludu wybranego. Problem jest wielowątkowy, lecz w zasadniczych punktach uderza w narodowo-polskie rozumienie historii i tworzy wybiórczą moralność, która pod płaszczykiem propagowania postawy poświęcenia człowieka za człowieka, dzieli ich na lepszych i gorszych.

Historia Polski w latach 1939-1945 jest o tyle zasadnicza, iżukształtowała naród w ogniu wspólnych, ponadklasowych doświadczeń. Cierpiał na równi chłop, robotnik arystokrata, często również walcząc i ginąc ramię przy ramieniu. Była to nasza wojna, która zrodziła wspólnotowych bohaterów, spójną wizję takich samych losów i nie może stanowić trzeciorzędnego planu dla historii mniejszości żydowskiej związanej z holocaustem. Nie ma naszych bohaterów, ofiar, strat i poległych – są tylko ofiary żydowskie i ich wizja skrzywionej rzeczywistości, gdzie Niemcy do spółki z Polakami wymordowali 6 milionów starozakonnych.

Taki obraz pokutuje na całym świecie, zdominowanym przez syjonistyczną propagandę. W ten oto sposób rodzą się plugawe i antyhistoryczne płody literackie i filmowe, pełne wyzutych z człowieczeństwa, brudnych i dzikich Polaków, którzy w czasie wojny pili wódkę i kradli, a w wolnych chwilach zajmowali się hobbistycznie wyłapywaniem niedobitych przez hitlerowców Żydów. Warto również zauważyć, że w tego typu twórczości niemiecki nazista stoi o wiele wyżej pod względem kultury i zachowania od Polaka. Jest to stara żydowska fascynacja Niemcami – oazą cywilizacji i kultury – przeciwstawianymi bardzo często barbarzyńskiemu Wschodowi z niedomytym i niepiśmiennym Polakiem na czele. Niewiele w zmianie tego obrazu uczynił holocaust(coraz wyraźniej obierany jako mit założycielski Izraela),a umocniły go raczej historyczne fałszerstwa w rodzaju Kielc lub Jedwabnego, które ożywiły proniemieckie i antypolskie sentymenty wśród Żydów.

Mechanizm obronny czynników rządowo-edukacyjnych z „polskiej” strony, podsyca żydowski antypolonizm. Wymyśla się przy medialnych trąbach „polskich” sprawców mordów na Żydach, zaś głównym rodzimym bohaterem II wojny światowej nie jest żołnierz, partyzant, cywilny sabotażysta i ogólnie polski ruch oporu - ale Polak ratujący Żyda lub większą grupę Żydów. Tylko ów nadczłowiek ukrywający potomków narodu wybranego jest kojarzony jak bohater. Jego pokazuje się w kinie, telewizji i książce, demonstruje młodzieży na specjalnych spotkaniach - jeżeli oczywiście przeżył. Jeżeli zamordowali go Niemcy, najlepiej z rodziną, staje się superbohaterem. Tutaj dochodzimy do jądra moralnej dwuznaczności omawianych czasów i obecnego nimi żonglowania.

Będąc narodem z gruntu szlachetnym i chrześcijańskim,co często narody ościenne i mniejszości biorą( niekiedy słusznie) za słabość, dokonywaliśmy w okresie ostatniej wojny czynów heroicznych. Do narodu nie zaliczam szmalcowników i tym podobnego motłochu, którego równie dużo, jeśli nie więcej było wśród Żydów. Nie występuje moralny dylemat, gdy pojedynczy Polak pomagał chroniącemu życie Żydowi. Ryzykował on wtedy wyłącznie własną głową i brał na siebie wszelkie represje okupanta. Przypuszczam, iż sam byłbym zdolny przechować zagrożonego śmiercią Żyda, co wynika z mego osobistego poczucia człowieczeństwa.

W sytuacji jednostka + jednostka wybór moralny staje się dość prosty. Chodzi jednakże o to, że okupacja rzadko stwarzała taki komfort. Azyl dla żydowskiego uciekiniera mógł przynieść zagładę rodzinie, mieszkańcom wsi czy kamienicy. Dzisiejsi syjonistyczni moraliści nazbyt często szafują polskim życiem. Zamordowano kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu, kilkuset Polaków, bo jeden z nich zdecydował się wyciągnąć pomocną dłoń do Żyda(Żydów). Jest przez to więcej wart od zabitych w walce, zamęczonych za działalność konspiracyjną lub po prostu za bycie Polakami rodaków – oczywiście tylko w oczach historyka, polityka, rabina, działacza syjonistycznego albo modernistycznego kapłana, wyznających wizję dziejów ojczystych przez pryzmat religii holocaustu i większej wartości Żyda nad Polaka.

Kompletnie niezrozumiałe pozostaje mimo wszystko stawianie na bezkrytyczny piedestał tych Polaków, którzy za ukrywanie Żydów skazywali na śmierć żonę, pociechy, krewnych i sąsiadów(przypadki typowe dla wsi). Czy mieli ku temu ludzkie i Boskie prawo? Bohaterem i męczennikiem każdy zostaje niejako na własne konto, nie wolno mu umieszczać w tym krwawym kręgu jednostek nieświadomych. W pewnych wypadkach mamy do czynienia z formą jakiegoś zbiorowego samobójstwa, kiedy np. mąż z żoną przechowywali Żyda, za co niemieccy żandarmi zamordowali nie tylko ich, dzieci, dalszą rodzinę i okoliczną ludność. Nie bez znaczenia są rozważania o kwestiach narodowych. Myśmy wtedy również walczyli o biologiczne przetrwanie, dlaczego i dla kogo byt Żydów jest po stokroć ważniejszy od naszego przetrwania? Na to pytanie z grubsza odpowiadam powyżej.

Domagać się należy przywrócenia narodowej prawdy i proporcji. W Polsce powinno uczyć się polskiej historii, pozostawiając tę żydowską Izraelowi. Nie do pomyślenia jest, że na naszej ziemi obcy, często wrogi wielotysięczny tłum urządza tzw. marsze żywych pod lasem flag z gwiazdą Dawida. Te ekscesy promują polskojęzyczne media i szkoły, jako bliżej niesprecyzowane przypominanie Polakom ich historycznych dziejów. Proszę bardzo, niech Ministerstwo Edukacji organizuje co rok identyczne marsze, ale z masowym udziałem narodowo uświadomionej młodzieży, demonstrującej dla uczczenia polskich ofiar Auschwitz. Wtedy nabierze to ojczystego i edukacyjnego charakteru.

Trzeba raz na zawsze skończyć z masakrowaniem polskich umysłów żydowskimi uprzedzeniami i traumami, co pogłębia polskie kompleksy i czyni z nas łatwy duchowy żer dla różnego rodzaju globalistów i kosmopolitów. Włosy dęba stają, gdy pomyśli się, iż w międzywojniu najświetniejsza młodzież z gimnazjów i uniwersytetów była nacjonalistyczna, a dzisiaj ich rówieśnicy to rozgotowane pająki bez świadomości narodowej o zerowych potrzebach w postaci poznawania swojej historii.

ROBERT LARKOWSKI 
 
Gdzie przeczytalem?:
Czym dla Ciebie jest Polskosc? - zapraszamy do dyskusji...
Brzmi ciekawie
:-)) 

 
2434 odsłony  średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Polska, falszowanie historii, starozakonni, ratowanie, Polacy, holokaust, oszustwo.
Re: POLSKA HISTORIA DLA POLAKÓW 
MatiRani, 2013.02.21 o 23:06
Film dokumentalny z 1968 roku, o Polakach ratujących Żydów w czasie II wojny światowej.

Został on wyemitowany przez Telewizję Polską ponad czterdzieści lat temu.
Jeden jedyny raz.
+www.youtube.com

akurat na temat ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POLSKA HISTORIA DLA POLAKÓW P.E.pesza strzela celnie: 
MatiRani, 2013.02.23 o 04:50
cytuje:

Niejednokrotnie uratowany Żyd, już w mundurze oficera UB przesłuchiwał swoich wybawców, katował ich - a nawet mordował:
+palmereldritch1984.wordpress.com

########################

Żydzi buszujący współcześnie po mediach, jak Barbara Engelking-Boni, do dziś uważają, że Polaków za pomaganie Żydom zamordowali Niemcy stanowczo zbyt niewielu - najwyraźniej dlatego, że Polacy mało chętnie ratowaniem Żydów się zajmowali ....
Można o tym przeczytać tu: +myslnarodowa.wordpress.com
...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POLSKA HISTORIA DLA POLAKÓW - SIWAKA CZYTAJMY!!! 
MatiRani, 2013.02.23 o 22:13
Kto chce dowiedzieć się czegoś o Siwaku, nie musi błąkać się daleko po lesie:.

+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com.
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com
+marucha.wordpress.com

Ludzie, korzystajcie z wyszukiwarki w gajówce…
***
Siwak pisze bardzo szczerze i bardzo prawdziwie. Krytyki tego ze pisze, wzbudzone jego udzialem w PZPR, pochodza albo od ignorancji jego tekstów ( my, ludzie, mamy tendencje do klasyfikowania i oceniania wszystkiego na podstawie poprzednio wyrobionej opinii w stosunku do danej klasy - czasami sie tak nie da i trzeba skorygowac opinie na temat danego elementu chocby dla zasady, ze wyjatek popiera teorie ) albo od hasbarskiego trollowania, aby NUNIEWIARYGODNIC zródlo prawdy o pasozytach.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POLSKA HISTORIA DLA POLAKÓW - Barbara Engelking-Boni miala czelnosc powiedziec cos takiego: 
MatiRani, 2013.02.24 o 01:21
Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 “Kropka nad i ” 09.02.2011
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: POLSKA HISTORIA DLA POLAKÓW Icchak Stolzman 
MatiRani, 2013.02.24 o 16:49
Kronikarz powiedział/a

2013-02-24 (niedziela) @ 15:38:21
To jest talent, by napisać :

“Żaden Kwaśniewski – pisz poprawnie, czego się boisz – tylko Icchak Stolzman junior, syn enkawudzistowskiego zbrodniarza i pospolitego bandyty, oraz skrobankowca płk. Smierszy i NKWD/potem UB Icchaka Stolzmana chazaro mongoła co po jego mordzie jak dupa wyjeżdżonej myszatej mongolskiej kobyły widać aż nadto. Odwagi Szymowski, odwagi.”
nadużycie link skomentuj
Kula Lis 62 24.02.2013 14:28:00

+szymowski.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Kiedy w Polsce? W Bulgarii cos sie zaczelo: 
MatiRani, 2013.02.25 o 00:26
New post on Stop Syjonizmowi


Bułgaria: protestujący wygwizdali prezydenta
by Admin

bulgariaW niedzielę 24 lutego prezydent Bułgarii Rosen Plewnelijew wyszedł do dużej grupy demonstrantów w Sofii udającej się na ogólnokrajowy wiec protestacyjny i zaprosił jej przedstawicieli do swojej kancelarii w przyszłym tygodniu. "Drzwi są otwarte, Prowadźmy otwarty dialog" - powiedział prezydent, który jednak został wygwizdany przez zebranych. "Nie chcemy negocjacji, chcemy spełnienia naszych żądań" - brzmiała odpowiedź. Ludzie krzyczeli "Borysow do więzienia!", "Mafia", "Człowiek Borysowa".

Główne ulice Sofii są zablokowane. Protesty rozpoczęły się i w innych miastach - Warnie, Pazardżyku. W Płowdiwie spalono konstytucję. Według radia publicznego demonstracje odbywają się w 40 miastach. Są to największe protesty uliczne w Bułgarii od 16 lat. Według wstępnych ocen w Sofii protestuje około 10 tysięcy ludzi.

W sobotę przedstawiciele protestujących opracowali listę 23 żądań politycznych i ekonomicznych zmian w kraju. Zwrócili się do prezydenta o spotkanie, na którym mają mu wręczyć swe postulaty.

Read more of this post
Admin | 24 February 2013 at 23:53 | Categories: Bez kategorii | URL: +wp.me
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Ideologia, Szanowni, jest podstawa wszelkiego dzialania. (9 odp.)
Ideologia w znaczeniu socjocybernetycznym to systemy norm społecznych wytyczające zasadnicze cele działań społeczeństwa jako systemu autonomicznego. Podstawą skutecznego sterowania społecznego jest wybór odpowiedniej ideologii (w znaczeniu socjocybernetycznym).
POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz (5 odp.)
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
Syria: Generał Dominque Delawarde wątpi (9 odp.)
Francuski generał wywiadu, Dominque ( Dominik ) Delawarde, były szef biura paryskiego wywiadu i wojny elektronicznej, wielokrotnie przebywający na placówkach Bliskiego Wschodu, w ONZ i w USA kategorycznie zaprzecza, ze atak bronią chemiczną w Gucie pod Damaszkiem byłby spowodowany przez siły rządowe Syrii.
W Warszawie bylo ponad 5tys gestapowcow zydowskich (13 odp.)
Egzekucje na zydowskich agentach Gestapo sa przez Zydow uznawane za objaw zwierzecego antysemityzmu AK. A wszak byli to niebezpieczni ZDRAJCY Polski.
Pieniądz bez lichwy - Wyspa Guernsey (1 odp.)
ukryta przed nami jest postać pisarza Jan Grubiak, który wraz z małżonką , Oliva Grubiak, napisał książeczkę o racjonalnym i owocnym rozwoju ekonomicznym Wyspy Guernsey już w 1935r
Turecki “Donmeh”należy do Illuminati (3 odp.)
Kim są Illuminati? Sam termin Illuminati wydaje się być totalną fantastyką. Dzięki ukazaniu ich działalności w Turcji, Wayne Madsen dokonuje identyfikacji satanistycznego kultu rządzącego całym światem.
więcej…