Prawda jest straszniejsza
Tylko Prawda
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2013.03.24 02:47

Zdrajcy Polski

(poleca )

Mazowiecki, Rakowski, Rostowski, Tusk, Kwasniewski, Belka, Sroka, ..

 
Uruchamiamy na Niepoprawnych nowy cykl. W nim to zajmiemy się "rozkładaczami" Rzeczpospolitej.
Tajne rozmowy Żydów polskich z Żydami izraelskimi, zapoczątkowane w 1988 roku doprowadziły do dość ciekawego spotkania tow. Rakowskiego z Szymonem Peresem – ówczesnym wicepremierem, ministrem skarbu Izraela, przewodniczącym Partii Pracy
 
+niepoprawni.pl
...Towarzysz Mieczysław Franciszek Rakowski ps. „Świst”

Był członkiem tzw. Korwersatorium „Doświadczenie i Przyszłość”, powstałego w roku 1978. Ugrupowanie to było elitarną lożą masońską, przygotowującą swoich członków do wyłonienia przyszłych, posolidarnościowych władz, nie tylko politycznych, ale również w finansach, mediach i świecie kultury. Był także posłem na sejm i premierem rządu PRL. Z jego to polecenia kumpel i minister propagandy – Jerzy Urban powołany na stanowisko likwidatora RSW „Ruch”, wraz z Mieczysławem Wilczkiem dokonali zamachu na tę dochodową firmę. Urban po jej „zlikwidowaniu” stał się potentatem prasowym, redaktorem naczelnym tygodnika „Nie” – pisma antypolskiego i antykatolickiego.

W roku 1990 w styczniu, tow. M.F. Rakowski – I sekretarz KC PZPR podpisuje w Moskwie porozumienie z tamtejszą bratnią partią KPZR, na mocy którego KPZR udziela kredytu bezprocentowego w kwocie 1 mln 232 tys. USD oraz 500 mln starych złotych (50 tys. PLN). Ówczesne przepisy zabraniały dokonywania takich operacji kredytowych bez zgody NBP, ale PZPR stała ponad prawem. Zresztą nie mogła ujawnić, na co potrzebowała tyle gotówki. 300 tys. USD przeznaczyła na uruchomienie nowej gazety „Trybuna”, 200 tys. USD na wypłaty zwolnionych tysięcy towarzyszy aparatu partyjnego, 200 tys. USD – zgodnie z tajną dyrektywą sowieckich aparatczyków mieli zainwestować w „biznes”, by zarobić na zwrot kredytu. Co prawda, sprawa nabrała rozgłosu, ale włos z głowy towarzyszowi nie spadł. Rakowski wraz ze swoimi towarzyszami pożyczkę szybko upłynnił. Po niecałym roku zwrócił się do sowieckich towarzyszy o prolongowanie spłaty kredytu. Zwrotu gotówki w wysokości 600 tys. USD dokonał tow. Leszek Miller wysokiemu rangą oficerowi KGB w Polsce. Zwrot następnej części nastąpił w dziwnych okolicznościach przy udziale Władimira Ałganowa i A. Kwaśniewskiego..... 
 
Reszta na linku 

 
2667 odsłon  średnio 4,5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Zdrajcy, Polska, Naród, PZPR, sprzedwczyki, afery.
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
linki, cytaty, nowiny
Ideologia, Szanowni, jest podstawa wszelkiego dzialania. (9 odp.)
Ideologia w znaczeniu socjocybernetycznym to systemy norm społecznych wytyczające zasadnicze cele działań społeczeństwa jako systemu autonomicznego. Podstawą skutecznego sterowania społecznego jest wybór odpowiedniej ideologii (w znaczeniu socjocybernetycznym).
Żydowscy kaci NKWD (10 odp.)
Negowanie znaczenia roli Żydów w służbie NKWD jest sprzeczne z podstawowymi faktami ustalonymi przez historyków
Pamiętajmy o Sabrze i Shatili (16 odp.)
Masakra Było to 28 lat temu – 16 września 1982 roku (artykuł z 2010 roku/a303). Masakra tak straszna, że ludzie, którzy o niej wiedzą, nie mogą jej zapomnieć. Zdjęcia są makabrycznym przypomnieniem – zwęglone, bezgłowe, nieprzyzwoicie zbezczeszczone zwłoki, zapach gnijącego mięsa, jeszcze tak obrzydliwe dla tych, którzy pamiętają ją, jak kiedy wzbraniali się przed nią te wszystkie lata temu.
POlityka miłości z jądrami w szufladzie – Mirosław Kokoszkiewicz (5 odp.)
Brystygierowa wsadzała mu przyrodzenie do szuflady i następnie zatrzaskiwała, a także bez opamiętania biła więźnia. Szafarzyński wkrótce zmarł wskutek ogólnego wycieńczenia.
Syria: Generał Dominque Delawarde wątpi (9 odp.)
Francuski generał wywiadu, Dominque ( Dominik ) Delawarde, były szef biura paryskiego wywiadu i wojny elektronicznej, wielokrotnie przebywający na placówkach Bliskiego Wschodu, w ONZ i w USA kategorycznie zaprzecza, ze atak bronią chemiczną w Gucie pod Damaszkiem byłby spowodowany przez siły rządowe Syrii.
W Warszawie bylo ponad 5tys gestapowcow zydowskich (13 odp.)
Egzekucje na zydowskich agentach Gestapo sa przez Zydow uznawane za objaw zwierzecego antysemityzmu AK. A wszak byli to niebezpieczni ZDRAJCY Polski.
więcej…